Επιμορφωτικό Σεμινάριο: “Παροχή Πρώτων Βοηθειών”

Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη το επιμορφωτικό σεμινάριο “Παροχή Πρώτων Βοηθειών” σε συνδιοργάνωση των σχολικών μονάδων Δ.Σ. ΑΒΥΘΟΥ, Δ.Σ. ΡΟΔΟΔΑΦΝΗΣ, Ν/Γ ΑΒΥΘΟΥ και Ν/Γ ΡΟΔΟΔΑΦΝΗΣ

στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δ.Σ. ΑΒΥΘΟΥ το Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 09:30 – 12:30, στο πλαίσιο της ενδοσχολικής επιμόρφωσης με προσκεκλημένο ομιλητή τον κ. Δεληγάκη Απόστολο,

MSc, PhD (c), Διευθυντή Καρδιοαναπνευστικής Εκπαίδευσης, Ηλεκτροκαρδιογραφίας, Φαρμακολογίας και Καρδιοαναπνευστικής Αναζωογόνησης, Εκπαιδευτή Εξειδικευμένης Υποστήριξης Ζωής και Εκπαιδευτών CPR/AED και τα άλλα δύο μέλη της ομάδας κα Σαλαμούρα Μαρία και κ. Λεβέντη Χαράλαμπο.

Θερμές ευχαριστίες σε όλους και επίσης και στον Διευθυντή του Δ.Σ. Αβύθου για την άψογη φιλοξενία!