Γιορτή Λήξης

Την Τετάρτη, 13 Ιουνίου 2018 στις 18:30 έγινε με απόλυτη επιτυχία η γιορτή λήξης του Νηπιαγωγείου και του Δ.Σ. Ροδοδάφνης. Οικοδεσπότες αυτής της εκδήλωσης εκτός των μαθητών και των εκπαιδευτικών ήταν και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων των σχολικών μονάδων. Η απερχόμενη πρόεδρος κ. Παναγιώτα Βλάχου κάνοντας μια αποτίμηση του έργου του Συλλόγου μέσα σε κλίμα συναισθηματικής φόρτισης αποχαιρέτησε μαθητές, γονείς και εκπαιδευτικούς δίνοντας την υπόσχεση πως θα την βρούμε αρωγό όποτε χρειαστεί. Την ευχαριστούμε πολύ.

Στη γιορτή οι μαθητές του Δημοτικού παρουσίασαν αποσπάσματα από τα καινοτόμα προγράμματα (πολιτιστικά και αγωγής υγείας) που υλοποίησαν κατά το σχολικό έτος.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!

Δ.Σ. ΡΟΔΟΔΑΦΝΗΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1