ΑΓΙΑΣΜΟΣ – Έναρξη σχ. έτους 2022-2023

Αγαπητοί μαθητές/-τριες και γονείς,

οι Σύλλογοι Διδασκόντων των Δ.Σ. Ροδοδάφνης & Ν/Γ Ροδοδάφνης, τα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και τα μέλη του Σχολικού Συμβουλίου σας εύχονται ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!

Σήμερα Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2022 τελέστηκε ο Αγιασμός χοροστατούντων του Σεβασμιοτάτου Μητροπολίτη Καλαβρύτων & Αιγιαλείας κ. Ιερώνυμου, του π. Πετρόπουλου Βασίλειου, του τοπικού ιερέα π. Λεωνίδα Τσώνη και του π. Σωτηρόπουλου Ηλία.

Με την παρουσία τους μας τίμησαν ο Δήμαρχος Αιγιάλειας κ. Καλογερόπουλος Δημήτρης, ο εντεταλμένος σύμβουλος κ. Ανδριόπουλος Παναγιώτης και ο Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αιγιάλειας κ. Δούλος Επαμεινώνδας

οι οποίοι έδωσαν τις ευχές τους στους μαθητές, τους γονείς και τους εκπαιδευτικούς των σχολικών μονάδων.